Využite dopravu zadarmo od 70€

6x Sušené Mlieko (krabica)

Značka: Katadyn
€149,40 –24 %
6xsusene mlieko 15rokov trvanlivost
€149,40 –24 % €112,80 €18,80 / 1 ks
Skladom

Sušené mlieko s minimálnou trvanlivosťou 15 rokov je jednoducho otvárateľné a opätovne uzatvárateľné. Jeho jednoduchá príprava umožňuje vychutnať si ho s rôznymi jedlami. Neobsahuje žiadne prídavky, konzervačné látky alebo zvýrazňovače chuti, čím ho robí zdravou voľbou pre každého.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Sušené Mlieko 6x (krabica) - 18,80 € / 1ks

Sušené Mlieko 1x - 19,80 € / 1ks
 
 
Sušené plnotučné mlieko v konzerve - skvelá voľba pre chutné a trvanlivé mlieko v každej situácii! Tento produkt je balený vo vákuu a ochránený dusíkom, čím zaručuje minimálnu trvanlivosť až 15 rokov. Konzerva sa otvára jednoducho a bez otvárača, a dá sa opätovne uzavrieť pomocou plastového viečka.

Jednoduchá príprava sušeného plnotučného mlieka vám umožňuje vychutnať si ho s müsli, krupicou, kávou alebo s akoukoľvek inou pochúťkou, ktorú máte radi. Stačí jednoducho zmiešať sušené mlieko s vodou a môžete si vychutnať vynikajúci mliečny zážitok. Neobsahuje žiadne prídavky, konzervačné látky alebo zvýrazňovače chuti, čím ho robí zdravou voľbu pre každého.

Obsah konzervy tvorí plnotučné sušené mlieko s obsahom tuku 26 %, čím zabezpečuje bohatú chuť a výživný prísun mlieka. S hmotnosťou obsahu 650 g máte dostatok sušeného plnotučného mlieka na dlhšiu dobu. Vhodný pre ľudí s intoleranciou na lepok.

Dôležité informácie pre alergikov: Tento produkt obsahuje laktózu a nie je vhodný pre osoby s alergiou na mliečne produkty.
 
 
 

Výživové hodnoty

Priemerná energetická hodnota na 100g 2077 kJ / 496 kcal
Bielkoviny 27 %
Sacharidy 38 % 
Tuky 26 %
Nenasýtené mastné kyseliny 16,2 %
Hmotnosť 650 g
Minimálna trvanlivosť 15 rokov

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvanlivé potraviny
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 3.9 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.