Využite dopravu zadarmo od 70€

Adventure Menu Samoohrevná kapsula

€1,90 €2,30 od €1,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Zabudnite na nepraktické náčinie na varenie! S naším samoohrevnou kapsulou už nebudete potrebovať sporák, bombu ani riad. Je to ľahké, rýchle (12-20 minút).

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Tento samoohrevný riad vám prináša bezproblémovú prípravu jedla kdekoľvek a kedykoľvek. Vďaka špeciálnej taške, známej aj ako bezplameňový chemický ohrievač, ohreje vaše jedlo bez použitia sporáka alebo riadu za len 12 minút.

Jeho fungovanie je založené na exotermickej reakcii medzi oxidom vápenatým a vodou. Systém sa skladá zo samoohrevných kapsúl a vrecka Zipper, ktoré zabezpečujú úplne bezpečný a efektívny ohrev. Už nikdy nebudete obmedzení pri príprave jedla - toto je nový štandard v jednoduchosti a pohodlí.

 

adventuremenu

 

 

Český výrobca, ponúka výnimočné outdoorové stravovacie riešenia pre dobrodruhov a priaznivcov prírody. Ich jedlá sú starostlivo pripravované z certifikovaných kvalitných surovín, zabezpečujúc výnimočnú chuť a výživovú hodnotu.

adventuremenu

Okrem kvality sa Adventuremenu zaviazalo k udržateľnosti a etickej výrobe, minimalizujúc svoj ekologický odtlačok. Ich zákazníci môžu vychutnávať produkty s dobrým pocitom, vediac, že podporujú etickú a ekologicky zodpovednú spoločnosť.