Využite dopravu zadarmo od 70€

Čelovka Petzl Tikka

Značka: Petzl
€40,80 –21 %
E061AA00 TIKKA LowRes
€40,80 –21 % €31,90
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Čelovka TIKKA®, ktorá bola uvedená na trh pred 20 rokmi ako prvá LED lampa Petzl, vydáva jas 350 lúmenov. Je kompaktná, ľahko sa používa pomocou jediného tlačidla a pohodlne sa vmestí do vrecka bundy alebo batoha.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Kompaktná čelovka Petzl TIKKA®: Nový dizajn, vylepšená mobilita a sila svetla 350 lúmenov

Čelovky sú jedným z najdôležitejších nástrojov pre dobrodruhov a horalov pri nočných túrach, kempovaní a iných outdoorových aktivitách. Jednou z najobľúbenejších a najspoľahlivejších značiek čeloviek je Petzl, a ich najnovšia verzia čelovky TIKKA® nezostáva pozadu. S novým dizajnom, ešte lepšou mobilitou otáčania a silou svetla 350 lúmenov, je táto kompaktná čelovka skutočnou nevyhnutnosťou pre každého dobrodruha.

Nový dizajn čelovky Petzl TIKKA®

Čelovka Petzl TIKKA® sa môže pýšiť moderným a štýlovým dizajnom, ktorý spĺňa nároky aj tých najnáročnejších používateľov. Je navrhnutá tak, aby bola pohodlná na nosenie a zároveň bola odolná voči vonkajším vplyvom. Jej kompaktná veľkosť a ľahká konštrukcia z nej robia ideálneho spoločníka pre každú outdoorovú aktivitu.

Vylepšená mobilita otáčania

Nová čelovka Petzl TIKKA® prináša vylepšenú mobilitu otáčania, čo je veľmi významná funkcia pre dobrodruhov, ktorí často potrebujú presne nastaviť smer svetla. Bezproblémové a presné otáčanie čelovky umožňuje užívateľovi využívať svetlo podľa svojich potrieb a zlepšuje jeho celkový zážitok z outdoorových aktivít.

Sila svetla 350 lúmenov

Svetelný výkon je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere čelovky. Čelovka Petzl TIKKA® ponúka impozantnú silu svetla až 350 lúmenov. S touto úrovňou svetelného výkonu budete mať dostatočne jasné osvetlenie pre pohyb vo tmavých a náročných podmienkach. Nech už ste na nočnej túre, kempujete alebo vykonávate inú outdoorovú aktivitu, čelovka TIKKA® vám poskytne potrebnú svetelnú silu.

Nevyhnutnosť pre dobrodruhov a horalov

Čelovka Petzl TIKKA® je neodmysliteľným doplnkom pre každého dobrodruha a horala. Je navrhnutá tak, aby vyhovovala náročným podmienkam a poskytovala spoľahlivé svetlo v každej situácii. Bez ohľadu na to, či sa vydávate na nočnú túru, kempujete v divočine alebo len potrebujete svetlo pri práci na voľnom vzduchu, čelovka Petzl TIKKA® je nevyhnutným nástrojom pre váš outdoorový zážitok.

Použitie jediného tlačidla

Čelovka Petzl TIKKA® je navrhnutá tak, aby bola jednoduchá a pohodlná na používanie. S jediným tlačidlom môžete jednoducho ovládať všetky funkcie čelovky. Týmto spôsobom môžete rýchlo meniť svetelný režim a prispôsobiť ho aktuálnym podmienkam. Použitie čelovky by nemalo byť komplikované, a to je presne to, čo vám Petzl TIKKA® prináša.

Kompaktná veľkosť a praktickosť

Jednou z výhod čelovky Petzl TIKKA® je jej kompaktná veľkosť. Má takú malú formu, že sa ľahko zmestí do bočného vrecka bundy alebo batohu. Už sa nemusíte obávať, že by vám veľká čelovka zaberála veľa miesta. S touto kompaktnou čelovkou budete mať vždy svetlo po ruke, keď ho budete potrebovať.

Fosforescentný prvok pre lepšiu viditeľnosť

Čelovka Petzl TIKKA® je vybavená fosforescentným prvkom, ktorý zlepšuje jej viditeľnosť aj v tme. Tento prvok je schopný absorbovať svetlo a potom ho uvoľniť vo forme jemného svetla, vďaka čomu bude čelovka ľahko nájdená aj v tmavom prostredí. To je obzvlášť užitočné, keď je čelovka uložená spolu s ostatným vybavením v tme a potrebujete ju rýchlo nájsť.

Červené neoslňujúce osvetlenie

Okrem výkonného bielého svetla disponuje čelovka Petzl TIKKA® aj červeným neoslňujúcim osvetlením. Toto červené svetlo je šetrné k vašim spoločníkom v blízkom okolí, pretože nepôsobí oslnenie a nezaburcuje ich nočné videnie. To je obzvlášť výhodné, keď sa nachádzate v tábore s ostatnými ľuďmi a chcete osvetliť priestor bez toho, aby ste ostatných rušili.

Dodávanie s batériami a kompatibilita s nabíjateľným akumulátorom Petzl Core

Čelovka Petzl TIKKA® je dodávaná s 3 štandardnými batériami, čo vám zaručí okamžitú pripravenosť k použitiu. Ak však preferujete ekologickejšie a ekonomicky výhodnejšie riešenie, čelovka je tiež kompatibilná s nabíjateľným akumulátorom Petzl Core. Týmto spôsobom môžete čelovku opakovane nabíjať a ušetriť tak peniaze na náhradných batériách.

Výhody čelovky Petzl TIKKA®

  • Moderný a štýlový dizajn
  • Vylepšená mobilita otáčania
  • Sila svetla 350 lúmenov
  • Nevyhnutnosť pre dobrodruhov a horalov
  • Jednoduché ovládanie pomocou jediného tlačidla
  • Kompaktná veľkosť pre ľahkú prenosnosť
  • Fosforescentný prvok pre lepšiu viditeľnosť v tme
  • Červené neoslňujúce osvetlenie
  • Dodávanie s batériami a kompatibilita s nabíjateľným akumulátorom Petzl Core

 

Petzl-Logo

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 5 rokov