Využite dopravu zadarmo od 70€

Micropur Classic MC 1T

Značka: Katadyn
€24,90 –20 %
b80821d8ba9de131af7e82bffe0822c2
€24,90 –20 % €19,90
Skladom

Tablety Micropur Classic MC 1T sú unikátnym prípravkom na dezinfekciu a čistenie pitnej vody na vašich cestách, s ktorým si bezpečne a jednoducho ochránite vaše zdravie. Ideálny na turistiku, dobrodružstvá a cestovanie do exotických destinácií. Eliminuje zdravotné riziká a zabezpečuje dlhodobú čistotu vody. 

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Keď prichádzate do kontaktu s vodou na svojich cestách, je dôležité zabezpečiť jej čistotu. Micropur Classic MC 1T je unikátny prípravok určený práve na dezinfekciu a čistenie pitnej vody. Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo dobrodružnú expedíciu, tento produkt je pre vás ideálnym spoločníkom. Používa sa aj pri cestovaní do destinácií a oblastí s obmedzeným prístupom k čistej vode.

Jednoduché použitie a dlhotrvajúca účinnosť

Tabletky Micropur Classic MC 1T sú vybavené revolučnou technológiou strieborných iónov, ktorá zaisťuje účinnú dezinfekciu vody. Baktérie, riasy a iné mikroorganizmy sú odstránené z vody do 120 minút od aplikácie prípravku. Okrem toho, tento produkt konzervuje dezinfikovanú vodu až na dobu 6 mesiacov, čím zabezpečuje jej čistotu aj na dlhšiu dobu.

Použitie prípravku je mimoriadne jednoduché. Stačí jednoducho vhodiť adekvátny počet mini tabliet do pohára, fľaše, kanistra alebo zásobníka s vodou určenou na pitie. Následne nechajte tablety rozpustiť a nechajte pôsobiť 120 minút. Po tomto procese je dezinfikovaná voda pripravená na použitie. S použitím týchto tabliet sa nemusíte obávať žiadnych zdravotných rizík. Môžete ju bezpečne piť, používať na umývanie riadu alebo osobnú hygienu.

Ďalšou výhodou tabliet je dlhá záruka, ktorá je až 10 rokov. Micropur Classic MC 1T vám poskytuje istotu a bezpečie pri používaní vody z rôznych zdrojov. Nech ide o nedostatočne udržiavané studne, verejné vodovodné siete v hoteloch a ubytovacích zariadeniach alebo prírodné zdroje vody, ako sú pramene a horské potoky, tento prípravok eliminuje riziko infekcií a zabezpečuje bezpečnú a čistú vodu.

 

Forma: tablety

Obsah balenia: 100 tabliet = 100 l vody

Dávkovanie: 1 tableta / 1 l vody

Reakčná doba: 120 minút

Účinkuje na: baktérie, riasy, vírusy

Doba použitia: 10 rokov

Aktívne látky: ióny striebra

 

micropur classic

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie vody
Záruka: 10 rokov
Hmotnosť: 0.025 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.