Využite dopravu zadarmo od 70€

Micropur Classic MC 10T

Značka: Katadyn
€34,90 –14 %
Micropur Classic MC 10T
€34,90 –14 % €29,90
Skladom

Tablety na čistenie vody od značky Katadyn vám zaručia pitnú vodu kdekoľvek. Micropur Classic MC 10T je bezpečná ochrana pred mikroorganizmami.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Táto všestranná tabletka je vaším neoceniteľným partnerom na dobrodružstvách v prírode, najmä v nerozvinutých krajinách. Využitie si nájde aj v prípadných núdzových situáciách. Micropur Classic MC 10T prináša čistú a zdravú vodu, kdekoľvek sa ocitnete.

Účinná ochrana pred mikroorganizmami

Micropur Classic MC 10T je vašou prvou líniou obrany proti mikroorganizmom, ktoré môžu ohroziť váš organizmus. Jeho vysoko účinná zložka využíva technológiu strieborných iónov. Zničí baktérie a iné mikroorganizmy prítomné vo vode, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemné ochorenia.

Jednoduché použitie a dlhotrvajúca účinnosť

S jednoduchým použitím stačí pridať 1 tabletku do 10 litrov vody a nechať ju pôsobiť po dobu 2 hodín. Jeho dlhotrvajúca účinnosť zaisťuje, že môžete mať prístup k bezpečnej vode po dobu až 6 mesiacov. Či už ide o dlhú turistiku, kempovanie alebo prechádzky v prírode, Micropur Classic MC 10T vám umožní vychutnať si každú chvíľu bez obáv o kvalitu vody, ktorú pijete.

Bezchybná chuť a čistota

Chuť vody je dôležitá, a preto Micropur Classic MC 10T zabezpečuje nielen bezpečnú, ale aj osviežujúcu chuť vody. Nech už ste na prechádzke, v kempingu alebo na dovolenke, vychutnajte si pitie vody bez zápachu alebo nepríjemnej chuti.

Nie sú s nimi spojené žiadne zdravotné riziká - dezinfikovanú vodu možno použiť na umývanie riadu, na pitie či osobnú hygienu., pretože tabletky eliminujú riziko infekcií z vody.

 

Forma: tablety

Obsah balenia: 40 tabliet

Dávkovanie: 1 tableta / 10 l vody

Reakčná doba: 120 minút

Účinkuje na: baktérie, riasy, vírusy

Doba použitia: 10 rokov

Aktívne látky: ióny striebra

 

micropur classic

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie vody
Záruka: 10 rokov

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.