Využite dopravu zadarmo od 70€

Náhradná uhlíková náplň do COMBI filtra

Značka: Katadyn
€22 –14 %
katadyn uhlie Combi filter
€22 –14 % €18,90
Skladom

Uhlíkový granulát má schopnosť eliminovať chemické látky vo vode a zlepšovať chuť vody. V kombinácii s keramickým filtrom Combi odstraňuje baktérie, prvky a znižuje obsah chemických a rádioaktívnych častíc vo vode.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Aktívny uhlík je porézny materiál s veľkým množstvom malých pórov a veľkou povrchovou plochou. Tieto vlastnosti mu umožňujú efektívne zachytávať a adsorbovať rôzne látky, vrátane plynov, tekutín a pevných častíc, ako sú organické a anorganické znečisťujúce látky, toxíny a nepríjemné zápachy. Aktívny uhlík je široko používaný v chemickom priemysle a rôznych aplikáciách, vrátane vodných čistiacich systémov, filtračných systémov vzduchu či liečiv.

Uhlíkový granulát má schopnosť eliminovať chemické látky vo vode a zlepšovať jej chuť. V kombinácii s keramickým filtrom Combi odstraňuje baktérie, prvky a znižuje obsah chemických a rádioaktívnych častíc vo vode.

1 náplň = 200 litrov 

Balenie obsahuje 2 náplne aktívneho uhlíku (400 l vody)

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.