Využite dopravu zadarmo od 70€

Katadyn Combi Plus Filter

Značka: Katadyn
€290 –20 %
Katadyn Combi Plus Filter
€290 –20 % €229,90
Skladom

Univerzálny vodný filter pre extrémne znečistenú vodu. Účinne bojuje proti mikroorganizmom, redukuje obsah chemikálií a zlepšuje chuť pitnej vody. Ideálny pre outdoorové dobrodružstvá a prípravu pitnej vody v náročných podmienkach.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Voda je základným životne dôležitým prvkom pre náš organizmus. Jej dostatočný prívod má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo a zdravie. Najväčšiu časť nášho tela tvorí práve voda, ktorá je zodpovedná za množstvo dôležitých funkcií. Je nevyhnutná pre správne fungovanie orgánov, látkovej výmeny, trávenia či udržania telesnej teploty. Preto je dôležité si zabezpečiť dostatočný denný príjem pitnej vody. Odborníci odporúčajú vypiť aspoň 2-3 litre vody denne v závislosti od hmotnosti človeka, fyzickej aktivity, teploty prostredia či iných individuálnych faktorov.

Prenosný filter Katadyn Combi Plus je multifunkčný mikrofilter s adaptérom na pripojenie k vodovodnému kohútiku. Katadyn Combi Plus je vhodný pre outdoorové aktivity, kempovanie, chaty, karavany alebo malé a stredné lode, ale môže sa používať aj v domácnosti alebo v hoteli. Vo vnútri sa nachádza keramický, striebrom impregnovaný, mikroporézny filter, ktorý vydrží viac ako 60-krát dlhšie ako bežné filtre, a vymeniteľný uhlíkový postfilter. Vďaka striebru je filter veľmi účinný proti baktériám a prvokom. Uhlíkový filter tiež znižuje (nie úplne odstraňuje) obsah chemických látok a rádioaktívnych častíc. Filtračný proces odstraňuje aj prípadné nežiaduce pachy. Ponorte prívod s predfilterom do zdrojovej vody, pripojte fľašu so skrutkovacím hrdlom k adaptéru na spodnej strane filtra a začnite čerpať. Čistá pitná voda vyteká z výstupu do pripojenej fľaše.

Kapacita keramického filtra: 50 000 L

Obsah balenia: filter (telo s keramickým filtrom, hadička s filtrom hrubých nečistôt), redukcia na fľaše 63 mm (Nalgene), 2ks uhlíková náplň, náhradné tesnenia, nylonový obal + príslušenstvo na pripojenie k vodovodu

 

 

katadyn making water logo

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie vody
Hmotnosť: 0.58 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.