Využite dopravu zadarmo od 70€

Balíky pitnej vody (5x100ml) - Emergency Drinking Water

Značka: Katadyn
€5,80 –32 %
121902 pitna voda nudzova 5x100ml 0 5l emergency drinking water katadyn
€5,80 –32 % €3,90
Skladom

Zabezpečte si dostatok pitnej vody v akejkoľvek situácií s našimi vreckami balenej vody. Vrecká sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré dokážu vodu zanechať v neporušenom stave aj pri extrémnych teplotách.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Voda je základným životne dôležitým prvkom pre náš organizmus. Jej dostatočný prívod má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo a zdravie. Najväčšiu časť nášho tela tvorí práve voda, ktorá je zodpovedná za množstvo dôležitých funkcií. Je nevyhnutná pre správne fungovanie orgánov, látkovej výmeny, trávenia či udržania telesnej teploty. Preto je dôležité si zabezpečiť dostatočný denný príjem pitnej vody. Odborníci odporúčajú vypiť aspoň 2-3 litre vody denne v závislosti od hmotnosti človeka, fyzickej aktivity, teploty prostredia či iných individuálnych faktorov.

Výhody balenej pitnej vody

Balená pitná voda má svoje výhody, najmä v núdzových situáciách alebo pri cestovaní. Nie vždy však máme prístup k čistej a bezpečnej vode. Balená pitná voda poskytuje spoľahlivý zdroj pitnej vody, ktorý je balený a pripravený na okamžité použitie. Môže sa skladovať dlhšie obdobie a je odolná voči nepriaznivým teplotným podmienkam.

Bezpečné skladovanie

Balenú pitnú vodu Survivor Drinking Water je možné skladovať pri teplotách od -50 do +70 stupňov. Tieto vody sú navrhnuté tak, aby odolali opakovanému rozmrazovaniu a zmrazeniu, pričom si uchovávajú senzorické vlastnosti a kvalitu pitnej vody. Ich praktické balenie umožňuje ich ľahkú prenositeľnosť a skladovanie v rôznych situáciách.

  • Emergency Drinking Water Ration 5 x 100ml núdzový prídel pitnej vody 
  • voda je hermeticky zatavená v pevnom obale zaisťujúca dostatočnú odolnosť proti náhodnému roztrhnutiu

 

katadyn logo

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie vody
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 0.54 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.