Využite dopravu zadarmo od 70€

Špaldová Múka Emergency Food

Značka: Katadyn
€18,90 –10 %
špadlová múka mergency food
€18,90 –10 % €16,90
Skladom

Čerstvo zomletá špaldová múka vyrobená z vysoko kvalitných špaldových zŕn starej odrody. Táto svetlá múka je určite ideálna na pečenie sušienok alebo koláčov. Z tejto múky je možné spracovať aj chlieb alebo rožky. Je tiež ideálny pre ľudí s intoleranciou na pšenicu. 

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Núdzová strava od spoločnosti Trek'n Eat, patriacej do nemeckej skupiny Katadyn, je špeciálne navrhnutý sortiment produktov určených na tvorbu zásob v prípade nečakaných situácií. Tieto výrobky zabezpečujú optimálnu výživu počas núdze, pretože sú vyrobené z vysokokvalitných sušených a lyofilizovaných potravín s trvanlivosťou až 15 rokov. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie, vrátane detí a starších ľudí. Každá plechovka je vybavená odtrhávacím viečkom a je možné ju znovu uzavrieť pomocou plastového viečka, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a zachovanie hygieny.

 

Zloženie: Špaldová pšenica.

Alergény: Obsahuje lepok.

 

Výživové hodnoty

Energetická hodnota na 100g 1460  kJ / 349 kcal
Bielkoviny 12,4 g
Sacharidy  68,9 g
Tuky 1,3 g
Nenasýtené mastné kyseliny 3,7 g
Soľ 0,0 g
Hmotnosť  750 g
Počet porcií 4 (po 270g)
Krajina pôvodu Nemecko
Minimálna trvanlivosť 15 rokov

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvanlivé potraviny
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 0.75 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.