Využite dopravu zadarmo od 70€

Cuketové Kocky Emergency Food

Značka: Katadyn
€23,90 –16 %
cuketa 15 rokov
€23,90 –16 % €19,90
Skladom

Mrazom sušené kocky cukety od Emergency Food sú ideálnou prísadou do zeleninových polievok, šalátov či ako príloha k dusenému mäsu. Stačí povariť ako čerstvú zeleninu po dobu 5 minút.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Núdzová strava od spoločnosti Trek'n Eat, patriacej do nemeckej skupiny Katadyn, je špeciálne navrhnutý sortiment produktov určených na tvorbu zásob v prípade nečakaných situácií. Tieto výrobky zabezpečujú optimálnu výživu počas núdze, pretože sú vyrobené z vysokokvalitných sušených a lyofilizovaných potravín s trvanlivosťou až 15 rokov. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie, vrátane detí a starších ľudí. Každá plechovka je vybavená odtrhávacím viečkom a je možné ju znovu uzavrieť pomocou plastového viečka, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a zachovanie hygieny.

Zloženie: Cuketa.

Návod na použitie: Stačí povariť cca 5 minút.

Alergény: Žiadne.

 

Výživové hodnoty:

Energetická hodnota na 100g 1392  kJ / 336 kcal
Bielkoviny 32,4 g
Sacharidy  36,1 g
Tuky 4,5 g
Nenasýtené mastné kyseliny 17,6 g
Soľ 0,0 g
Hmotnosť  300 g
Počet porcií 12
Krajina pôvodu Nemecko
Minimálna trvanlivosť 15 rokov

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvanlivé potraviny
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 0.3 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.