Využite dopravu zadarmo od 70€

Katadyn Micropur Antichlor MA 100F

Značka: Katadyn
€12,50 –14 %
Katadyn Micropur Antichlor MA 100F
€12,50 –14 % €10,70
Skladom

Katadyn Micropur Forte je dezinfekčný prípravok vo forme kvapiek, ktorý účinne odstraňuje prebytočný voľný chlór z vody. Okrem toho eliminuje aj nepríjemnú chlórovú pachuť a zápach.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Voda je základným životne dôležitým zdrojom pre nás všetkých. Prirodzene, chceme, aby bola čistá, bezpečná a príjemne chutnajúca. Avšak, nie všetky zdroje vody spĺňajú tieto kritériá. Našťastie existujú rôzne metódy úpravy vody, ktoré nám umožňujú zabezpečiť si bezpečnú pitnú vodu, aj keď sme mimo domova. Jednou z možností je použitie dechloračného činidla.

Spôsob použitia

Katadyn Micropur Forte je jednoduchý na použitie. Stačí pridať niekoľko kvapiek do vody, dôkladne premiešať a nechať pôsobiť. Prípravok sa rýchlo rozpustí a začne odstraňovať prebytočný voľný chlór. Čas potrebný na úpravu 1 litra vody je len 3 minúty, čo je veľmi efektívne a praktické.

Dávkovanie

Dávkovanie Katadyn Micropur Forte závisí od množstva vody, ktoré chcete upraviť. Na 1 liter vody stačia 3 kvapky prípravku. Ak chcete upraviť väčšie množstvo vody, môžete použiť dávku 1 ml prípravku na 10 litrov vody. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie, aby sa zabezpečila účinná dezinfekcia vody.

Použitie v profesionálnom prostredí

Katadyn Micropur Forte nie je určený len pre bežné použitie pri outdoorových aktivitiách, ale nájde uplatnenie aj v profesionálnom prostredí. Jeho výkonnosť a spoľahlivosť z neho robia ideálny výber pre armádne jednotky, medzinárodné organizácie zamerané na humanitárnu a rozvojovú pomoc. Vďaka svojej efektívnosti a jednoduchému použitiu sa stal obľúbeným nástrojom pre zabezpečenie bezpečnej pitnej vody v náročných podmienkach.
 
 
Hlavné výhody:
  • Odstraňuje prebytočný voľný chlór z vody.
  • Eliminuje chlórovú pachuť a zápach, zabezpečujúc príjemnú chuť vody.
  • Rýchle a jednoduché použitie.
  • Účinná dezinfekcia vody.
  • Výrobok od renomovanej spoločnosti so skúsenosťami v oblasti úpravy vody.
Parametre:
  • Objem: 10 ml
  • Dávkovanie: 3 kvapky/1 L vody
  • Čas potrebný na úpravu 1 L:  3 min
  • Max. množstvo upravenej vody: 100 L

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.