Využite dopravu zadarmo od 70€

Obranný sprej na medvede FOG 250ml

Značka: FOG
€49 –21 %
Sprej proti medvedom 250 ml
€49 –21 % €38,70
Skladom

V posledných rokoch rastie počet stretnutí s medveďmi, či už v našich horách alebo pri turistike v zahraničí. Obranný sprej proti medveďom sa stáva neodmysliteľným nástrojom pre každého, kto chce byť pripravený na takéto nečakané situácie.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Obranný sprej proti medveďom je jednou z najúčinnejších možnosti ako sa ubrániť proti medveďovi v prípade napadnutia. Účinok je zaručený aj proti útočiacim psom či iným zvieratám. Látka OC sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. V Kanade je sprej proti medveďom povinná výbava každého turistu.

Hlavné vlastnosti a funkcie

Obranný sprej proti medveďom poskytuje nie len bezpečnosť, ale aj pohodlie pri jeho používaní. S dosahom až 10 metrov a objemom 250 ml je tento sprej navrhnutý tak, aby účinne zastavil akúkoľvek hrozbu, či už ide o medveďa alebo iné agresívne zviera. Výhodou tohto spreja je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočník nemá šancu pokračovať v útoku najbližších 5 minút. Spôsobí slzenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst.

Bezpečnostné aspekty

Produkt je vyrobený predovšetkým z prírodných surovín, čo minimalizuje riziko alergických reakcií alebo iných vedľajších účinkov pri jeho používaní. Bezpečnosť používania je zaručená nielen správnym zložením, ale aj špeciálnym dizajnom rozprašovača, ktorý zabraňuje nechcenému aktivovaniu spreja. 

Správne použitie spreja na medvede odvrátilo alebo zastavilo útok až v 92% prípadoch medveďa hnedého. (štúdia Smith et al. 2006).

 

Parametre produktu: 

Dosah: do 10 m
Objem: 250 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Hmotnosť: 0.25 kg