Využite dopravu zadarmo od 70€

Rolnička na Medvede Kožená

Značka: JedloNaCesty
€10,90 –31 %
rolnička na medvede (1)
€10,90 –31 % €7,50
Skladom

Rolnička na medvede vyrobená z autentickej kože predstavuje unikátny kus ručnej výroby. Každý exemplár je starostlivo spracovaný a vytvorený s láskou k detailom. Táto kvalitná plašička je vyrábaná v Čechách, čo zaručuje nielen prvotriednu kvalitu, ale aj podporu miestneho remeselného umenia.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Výrazný tvar, precízne spracovaná mosadz a premyslená náplň zabezpečujú optimálny zvuk potrebný na efektívne plašenie divokej zveri. Táto rolnička je navrhnutá s ohľadom na maximálnu účinnosť v teréne.

Naša veľká a štýlová mosadzná rolnička je výsledkom českej remeselnej výroby a je detailne spracovaná na pravej koži so zdôraznením ručnej práce.

Každá rolnička prechádza dôkladným testovaním na meracích ladičkách, kde sa sleduje frekvencia, tón a hlasitosť. Takto dosiahnuté parametre zabezpečujú, že naša rolnička spĺňa všetky nároky na úspešné plašenie divokej zveri vrátane medveďa a diviaka.

Jedinečná funkcia v podobe magnetu vám umožňuje jednoducho "stíšiť" zvuk rolničky v prípade, že chcete zachovať ticho vo vhodnom okamihu. Toto praktické riešenie prispieva k viacstrannému využitiu zariadenia v rôznych situáciách.

 

Hlasitosť: 80dB

Frekvencia: 2900 Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.012 kg