Využite dopravu zadarmo od 70€

Adventure Menu Sušené morčacie mäso (morčacie jerky)

€8,30
Skladom

Obsahuje iba čisté mäso a štipku soli, čo ho robí ideálnym zdrojom proteínov pre vaše telo. S obsahom proteínov až 77% sú Morčacie Jerky skvelým spoločníkom pre regeneráciu svalov po náročnej záťaži.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Morčacie Jerky od Adventure Menu nie je len bežné sušené mäso. Je to výberové morčacie mäso, ktoré je plné energie a chuti, bez akýchkoľvek umelých látok či konzervantov. 

Na výrobu 100 gramov sa použije 320 gramov surového mäsa. Tento proces zabezpečuje, že každý kúsok má autentickú chuť a vôňu čerstvého morčacieho mäsa.

Prírodné zloženie: Morčacie Jerky od Adventure Menu sú vyrobené z najkvalitnejšieho morčacieho mäsa, bez prídavku akýchkoľvek chemických látok. Je to čistá chuť prírody vo vašich ústach.

Ideálny energetický zdroj: S obsahom proteínov a energie je Morčacie Jerky skvelým spôsobom, ako získať potrebnú silu na vaše dobrodružstvá. Už nikdy nebudete mať pocit vyčerpania.

Vhodné pre všetky aktivity: Bez ohľadu na to, či ste na dlhej turistickej trase alebo len potrebujete rýchly občerstvujúci snack počas pracovného dňa, Morčacie Jerky budú vždy ideálnou voľbou.

  • Minimálna trvanlivosť 3 roky
  • 100% prírodné suroviny
  • balenie 50 g

 

Zloženie

Na výrobu 100 gramov sa použije 320 gramov surového mäsa.

 

Veľkosť 50 g
Energetická hodnota 709 kJ
Tuky 2,4 g
Bielkoviny 38 g
Sacharidy 0,0 g
Cukry 0,0 g
Soľ 2,4 g

 

adventuremenu

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvanlivé potraviny
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.05 kg

Český výrobca, ponúka výnimočné outdoorové stravovacie riešenia pre dobrodruhov a priaznivcov prírody. Ich jedlá sú starostlivo pripravované z certifikovaných kvalitných surovín, zabezpečujúc výnimočnú chuť a výživovú hodnotu.

adventuremenu

Okrem kvality sa Adventuremenu zaviazalo k udržateľnosti a etickej výrobe, minimalizujúc svoj ekologický odtlačok. Ich zákazníci môžu vychutnávať produkty s dobrým pocitom, vediac, že podporujú etickú a ekologicky zodpovednú spoločnosť.