Využite dopravu zadarmo od 70€

Káva Arabica Emergency Food

Značka: Katadyn
€32,90 –12 %
kava 15 rokov
€32,90 –12 % €28,90
Skladom

Vákuovo balená káva Arabica s minimálnou trvanlivosťou až 15 rokov. To znamená, že môžete mať kávu pripravenú na každú príležitosť bez obáv o jej čerstvosť.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Káva Arabica, známa aj ako horská káva alebo káva Java, je jednou z najkvalitnejších odrôd kávy na svete, a teraz ju môžete mať priamo v pohodlí vášho domova od Emergency Food. Naša káva sa vyznačuje plným tónom mletých zŕn, ktorý vám zaručuje výnimočný chuťový zážitok. Každá šálka je dôkazom špičkovej kvality, ktorú si zaslúžite.

Emergency Food od spoločnosti Trek'n Eat je produktový rad nemeckej skupiny Katadyn určený na vytváranie núdzových zásob, ktorý umožňuje optimálnu výživu v prípade núdze. Pozostáva z vysokokvalitných sušených a lyofilizovaných špeciálnych potravín s trvanlivosťou 15 rokov. Výrobky sú vhodné aj pre malé deti a starších ľudí. Každá plechovka je vybavená odtrhávacím viečkom a dá sa opätovne uzavrieť príslušným plastovým viečkom. To zaručuje jednoduchú manipuláciu a hygienu.
 
 
Výživové hodnoty:

Energetická hodnota na 100g 8 kJ / 2 kcal
Bielkoviny 0,2 g
Sacharidy 0,3 g
Tuky 0 g
Nenasýtené mastné kyseliny 0 g
Soľ 0 g
Krajina pôvodu Nemecko
Množstvo pridanej vody na balenie (350g) 23000 ml
Výdatnosť 115 pohárov
Hmotnosť  350 g
Minimálna trvanlivosť 15 rokov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvanlivé potraviny
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 0.35 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.