Využite dopravu zadarmo od 70€

3 mesačný balík núdzovej stravy s mäsom

Značka: Katadyn
€1 570 –8 % €1 430
Skladom

Komplexný balík dlhotrvanlivej núdzovej stravy je navrhnutý tak, aby vám poskytol dostatok živín a energie počas 3 mesiacov v akejkoľvek krízovej situácie. S výživným obsahom, dlhou trvanlivosťou a jednoduchým skladovaním je tento balík najlepším spoločníkom pre bezpečie a prežitie v nepredvídaných udalostiach.

Detailné informácie

Doprava
Rýchle doručenie
za 2 - 3 pracovné dni.
Pomoc s výberom
Radi Vám pomôžeme
s výberom produktov.
Výhodné ceny
S nami ušetríte
nielen peniaze, ale aj čas.
Záruka kvality
Záruka kvality
certifikovaných produktov.

Podrobný popis

Nehody a katastrofy sa stávajú dennodenne po celom svete, čo nám médiá neprestajne pripomínajú. Povodne, zemetrasenia, chemické útoky a výpadky elektrickej energie môžu postihnúť bez varovania aj nás. Počas krízových situácií často dochádza k potravinovému nedostatku, preto je odporúčané vytvoriť si primerané zásoby potravín a vody. Spoločnosť Katadyn ponúka kompletné balíčky núdzovej stravy, ktoré poskytujú optimálnu výživu v nepriaznivých podmienkach. Tieto balíčky boli vytvorené podľa prísnych výživových kritérií a obsahujú potraviny s vyváženým obsahom vitamínov, sacharidov, bielkovín, tukov a vlákniny, ktoré sú nevyhnutné pre prežitie. Pri výrobe týchto potravín sa používajú iba certifikované suroviny, ktoré sú čerstvo zmrazené a potom sušené vo vákuových komorách, čím sa zabezpečuje dlhotrvajúca čerstvosť a zároveň sa zachovávajú životne dôležité živiny.

Vlastnenie núdzových potravín prináša viacero výhod. Prvým benefitom je zaručená dostupnosť jedla aj v prípade, keď sú obchody uzavreté alebo nedostupné. Týmto získavame istotu, že máme dostatočný zdroj jedla v prípade obmedzeného prístupu k bežným zásobám potravín v okolí. Druhým benefitom je, že núdzová strava je navrhnutá tak, aby poskytovala všetky potrebné živiny a energiu na udržanie fyzického zdravia a vitality. Táto vyvážená výživa pomáha udržiavať silný imunitný systém, čo je v krízových situáciách mimoriadne dôležité, nakoľko sme vystavení vyššiemu stresu a riziku ochorení. Tretím benefitom je, že dlhotrvajúce potraviny v núdzových zásobách môžu byť skladované dlhšiu dobu bez straty nutričnej hodnoty alebo chuti. Týmto zabezpečujeme, že budeme mať k dispozícii potraviny aj v prípade, ak by krízová situácia trvala viacero dní, týždňov či mesiacov.

Potraviny sú balené v konzerve s obsahom 1,2 l. Tieto konzervy sú ideálnym riešením, ktoré vám zabezpečí neodmysliteľný prísun energie aj v núdzových situáciách. Kvalitné jedlá sú balené v špeciálnej vákuovanej atmosfére s využitím dusíka, čo zaručuje ich minimálnu trvanlivosť až 15 rokov.
 
 
Hlavné výhody komplexného balíka:
 

Uchovanie výživných hodnôt aj v najťažších podmienkach

Nech sa jedná o vysoké teploty, vlhkosť alebo dlhodobé skladovanie, náš balík núdzovej stravy vám zaručuje uchovanie všetkých dôležitých živín a chutný obed aj v tých najnáročnejších okolnostiach.

Široká škála jedál

V našom balíku nájdete rôzne druhy jedál ako sú plnotučné polievky, šaláty, mäsové aj vegetariánske možnosti či sladké dezerty. Okrem zabezpečenia potravinových potrieb v prípade núdze, vám tieto lahodné pokrmy tiež poskytnú pocit útechy a normálnosti v neistých časoch.

Rýchla a jednoduchá príprava

V kritických situáciách nechcete premýšľať nad komplikovanou prípravou jedla. Náš balík núdzovej stravy je preto navrhnutý tak, aby vám poskytol jeho rýchlu a jednoduchú možnosť prípravy. Všetky jedlá sú predbalené v praktických porciách, ktoré vyžadujú iba minimálnu prípravu. 
 
 
Energetický hodnota balenia: 764,302 kJ / 182,581 kcal
 

Hmotnosť produktu: 63,6 kg

Rozmery balenia: 4x kartónová škatuľa 67 x 34,5 x 22,5

Trvanlivosť: 15-20 rokov

Preprava je zahrnutá v cene produktu.
 
 

Obsah 3-mesačného balíka

Jedlo Množstvo Hmotnosť obsahu (g)
Sušené plnotučné mlieko 1 650
Sušené vajce v prášku 1 500
Sušené maslo v prášku 1 500
Zmes na celozrnný chleba 6 750
Müsli s plnotučným mliekom 2 600
Celozrnné ovocné müsli 2 600
Proteínová kaša 1 500
Miešané vajcia na cibuľke 1 600
Káva Arabica 1 350
Hovädzí guláš 1 600
Pikantný hovädzí guláš 1 600
Chili con Carne 1 600
Balkánske rizoto 1 625
Cestoviny so smotanovou omáčkou, kuracím mäsom a špenátom 1 500
Zemiaková zmes s hovädzím mäsom a fazuľkami 1 500
Cestoviny s lososom 1 450
Zeleninové rizoto 1 700
Cestoviny Primavera 1 450
Cestoviny s bolonskou omáčkou 1 600
Zemiakový guláš s cibuľkou 1 550
Mrkvové kocky 1 400
Zemiakové kocky 1 350
Cuketové kocky 2 300
Zemiaková kaša so sušeným mliekom 2 1000
Kolienka 3 450
Prírodná ryža 2 500
Špaldová múka 6 750
Kus-kus 3 700
Rajčinová polievka 1 700
Číry bujón 1 1000
Nápoj z kakaového prášku 1 1500
Pomarančový džús 1 1000
Citrónový čaj 1 1000
NRG-5 29 500
Katadyn BeFree filter na vodu 1 -

 

 

katadyn logo

Emergency-Food logo kaatdyn

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trvanlivé potraviny
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 63.6 kg

KATADYN GROUP so sídlom vo Wallisellen-Zürich je popredným svetovým výrobcom individuálnych systémov na prípravu pitnej vody. S viac ako 75 rokmi skúseností je Katadyn vedúcou značkou v oblasti vodných filtrov, sterilizačných látok (dezinfekcie vody), núdzovej stravy a MRE jedál. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a dlhú trvanlivosť. 

Katadyn-logo.svg

Katadyn spolupracuje s viacerými medzinárodnými organizáciami, vrátane OSN, Unicefu a Červeného kríža. Ich výrobky sú súčasťou vybavenia týchto organizácií pri poskytovaní humanitárnej pomoci v krajinách po celom svete. Dôvera, ktorú tieto organizácie vkladajú do produktov Katadyn, je dôkazom ich spoľahlivosti a kvality.